Senuxe XCR 3.2.16 Cracked Download

'Seo - Hit' forumunda Shaw tarafından 14 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

 1. Shaw

  Shaw Administrator

  [​IMG]


  Senuke XCR: Vazgeçilmeyen seo yazılımı. Tüm paravanlara uygular ve iyi sonuçlar alınır. Template sistemini kesinlikle hazır kullanmam kendim oluştururum. Hazır template kullanırsanız spam yaparken, zekice kendiniz template oluşturursanız iyi sonuçlar alırsınız. Senuke benim seo programları arasında en sevdiğim yazılım diyebilirim. Ana sitelere yüklenmem paravanlara bununla çok defa çalışır iyi sonuçlar alırım. Senuke’ nin kullanımı hakkında da bir yazımız ileride gelecek. Listemizde var oda. Zaten senukeyi öğrenince diğerleri çorap söküğü gibi gelecek. 20 şer dk uğraşıp hepsini kullanabileceksiniz.

  [hr]


  Senuke X Nedir?
  - Senuke X , web ortamındaki en pahalı programlardan biridir. Aylık lisansı 140 $ olup, sürekli güncellenen bir programdır.
  Senuke X Ne İşe Yarar?
  - Senuke X , siteniz için, kendi bünyesinde bulundurduğu (genelde yabancı) sitelere sitenizi gönderir. Bu işlemleri tamamen otamatik yapar.
  Senuke X Nasıl Çalışır?
  - Websitenizi , açıklamalarınızı, başlıklarınızı, anahtar kelimelerinizi girerek, sitenizi otomatik olarak kaliteli sitelerde paylaşırsınız.
  Senuke X ‘i Genel Olarak Yorumlayalım;
  - Senuke X , dediğimiz gibi piyasadaki en pahalı programlardan bilidir. Ancak pahalı olmasının yanında en kaliteli programlardan birisidir. Senuke’nin artılarından biride link döngüsü (linkwheel) oluşturabilmenizdir. Web 2.0 profilleri olun, sosyal imleme’ler olsun , birçok alanda hizmet verir ve program kullanıcılarına bu linklerin döngüsünü oluşturma hakkını sunar. Şu sıralar arama motorlarının doğallığa çok önem verdiğini iyi biliyoruz. Aslında bu çok normal bir durum. Senuke bunun içinde, zamanlandırma seçeneği eklemiş. Piyasadaki en iyi programlardan birisi olmasına rağmen, asla ama asla program olduğunu unutmamalıyız. Sonuçta programa giriyoruz , elle (manuel) yapıldığı gibi olmaz hiçbir işlem.
  - Çünkü kendiniz başka sitelerden elle link alırsanız (sosyal imleme v.s) arada geçen süreler hiçbir zaman eşit olmaz. Buda doğal bir görünüme şahitlik eder. Ancak programda “100 saniye olarak ayarladıysanız, bütün linkleri 100 saniye olarak girer” gibi bir yorum yapmak son derece yerinde olur.
  [hr]


  DOWNLOAD senuxe xcr 2014 Full

  Hidden Content:
  İçerik Gizlidir ! İçeriği görmek için konuya yorum yapınız .
   
 2. Altair

  Altair New Member

  Cvp: Senuxe XCR 3.2.16 Cracked Download

  teşekkürler ne işe yaradığını pek bilmiyorum ama denemekte yarar var gibi duruyor
   

Bu Sayfayı Paylaş