BEYLER Bİ BAKİN ACİL!

'Şikayet & Sorun' forumunda H4XOR.TR tarafından 16 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. H4XOR.TR

H4XOR.TR New Member

Arkadaşlar konu'lar wolfteam çarları için Değilde site gelişsin diye Kassanız , Açılan konulara flood yapmasınız çok iyi olur be :mad:

2. piece

piece Administrator

Haklısın kardeşim biz burda vatana millete bi yarar sağlamaya çalışıyoruz kafa patlatıyoruz her hesabı açışımda 20 tane mesaj geliyor abi char versene , char versene diye . Kimse mesaj atmasın veremem kusura bakmayan biz burda kimseden tek kuruş para istemiyoruz , eğlencesine açtık bu siteyi . Bakın bakalım sitede tek bi reklam varmı ? Linkleri bile kısaltmadan direk hesap dağıtıyoruz ama bazıları kıymetini bilmiyorlar :mad:

3. H4XOR.TR

H4XOR.TR New Member

Aynen bilader biraz bizide düşünün be , 6yıldır sanaldayım ben böyle eğlenceli bi site görmedim bak ciddiyim , para istenmeden size lol , wolfteam , metin2 çarları dagıtıyoruz yaptıgınız ayıp aga.

4. piece

piece Administrator

Sitede kural bile yok amk , küfür serbest , eğlence serbest , ama kimse char char diye ağlamasın amk çocukmusunuz , sitedeki bazı üyelerin 15 yaşında olduğunu düşünüyorum . Sağlam char isteyende emeğiyle alsın konusunu mesajını adam akıllı atar öyle alır . Sizin beğenmediğiniz hesaplara adam 6 ay emek veriyorlar para yatırıyorlar ama sizde kıymet bilen yok . ​

5. H4XOR.TR

H4XOR.TR New Member

Direk hazıra konmayı çok seviyorsunuz bilader

6. dj akkon

dj akkon New Member

AYNN HAKLISINIZ :D

Bu Sayfayı Paylaş